جدول قطعی برق تهران | جدول خاموشی برق تهران | برنامه قطع برق تهران

جدول زمان بندی قطعی برق تهران

جدول زمان بندی قطعی برق تهران (30 تیر الی 31 تیر سال 1397)

با توجه به کمبود منابع آبی در کل کشور و به ویژه در کلان شهرهایی مانند استان های تهران در سال 97 و کمبود برق در این استان، شرکت برق منطقه ای استان تهران به این نتیجه رسیده است که در تابستان سال کنونی و از تیر ماه سال جاری برای کنترل میزان مصرف برق اقدام به قطعی آن در فاصله زمانی های منظم نماید. از این رو جدولی تهیه شده که در آن زمان قطعی برق هر منطقه در هر شهرستان استان تهران در هر روز مشخص شده است و این جدول در اختیار هموطنان عزیر قرار داده می شود.

اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که دارای مشاغل خاص و حساس هستید که با نبود برق دچار مشکل می شوید مانند بیمارستان ها، رستوران ها، مراکز دولتی، مراکز درمانی، گلخانه ها و … می توانید برای این ساعات خاموشی برق تمهیداتی را در نظر بگیرید. با خرید موتور برق هایی که مطابق با میزان نیاز شما انتخاب می شوند و یا خرید دیزل ژنراتورها و یا اجاره دیزل ژنراتور مناسب می توانید در ساعات خاموشی برق نیز از برق اضطراری استفاده کنید.

جدول زمان بندی قطعی برق تهران در تابستان ۱۳۹۷ از اینجا دانلود کنید.

آموزش استفاده از جدول زمان بندی قطعی برق استان تهران در تاریخ 30 تیر الی 31 تیر 1397:

در فایل بالا که دانلود کردید دو جدول وجود دارد. برای مشاهده زمان قطعی برق محله خود، ابتدا در جدول 2 (آخرین جدول) محله خود را پیدا کنید (برای این منظور می توانید دکمه ctrl + F را زده و محله خود را جست و جو نمایید.) در روبروی نام هر کدام از محله ها یک حرف انگلیسی نوشته شده است؛ این حرف انگلیسی را یادداشت کرده و به جدول اول رجوع نمایید. به عنوان مثال اگر محل سکونت شما در سهروردی محدوده میدان جمهوری می باشد، در جست و جوی این کلمه در جدول دوم به تصویر زیر برخورد می کنید.

در این مرحله شما حرف انگلیسی روبروی آن را یعنی F  را یادداشت کنید.

 

پس از پیدا کردن حرف انگلیسی مورد نظر، در جدول اول که در زیر نشان داده شده است روز های هفته و ساعت بندی های قطعی برق مشخص شده است. در این جدول به دنبال حرفی که از مرحله قبل یادداشت کردید بگردید. زمان قطعی برق شما در این ساعات است!

در مثال قبل شما باید در این جدول به دنبال حرف “ F ” باشید. همان طور که مشخص است.

برای این محله بین ساعت 17-15 در تاریخ مورد نظر که در بالای جدول درج می شود قطعی برق پیش بینی شده است.

جدول زمان بندی قطعی برق تهران 30 الی 31 تیر ماه 97

جدول زمان بندی قطعی برق تهران جدول زمان بندی قطعی برق تهران

جدول زمان بندی قطعی برق تهران جدول زمان بندی قطعی برق تهران

جدول زمان بندی قطعی برق تهران جدول زمان بندی قطعی برق تهران

جدول زمان بندی قطعی برق تهران

جدول زمان بندی قطعی برق تهران جدول زمان بندی قطعی برق تهران

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس سریع