خرید دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور

یکی دیگر از خدمات گروه مهندسی اسپادانا صنعت واردات و فروش و خرید دیزل ژنراتور ، موتور برق و دیزل جوش در تمام توان ها و برندهای مختلف است و محصولات خرید و فروش و وارد شده از معروفترین برند های بازار مانند ولوو پنتا، کامینز، پرکینز، لوول، بنز، دویتز، مکالته، استمفورد و استمفورد پاور می باشد.

دیزل ژنراتور (Diesel Generator) نوعی ژنراتور است که به وسیله یک موتور که از سوخت دیزل استفاده می کند کار می کند. از دیزل ژنراتور معمولا برای مصارف برق اضطراری در زمانی که شبکه سراسری قطع یا زمانی که در دسترس نیست استفاده می شود ولی کاربردهای مصرفی دائم نیز دارند. دیزل ژنراتور ها ابعاد مختلفی دارند که این ابعاد توسط توان ظاهری آن ها مشخص می شود. توان ظاهری در مهندسی برق با واحد ولت آمپر (KVA) بیان می شود. دیزل ژنراتور های کوچک که تا حدود 200 کیلو ولت آمپر را تولید می کنند در مصارف اضطراری کاربرد بسیاری دارند. همچنین دیزل ژنراتورهایی با قابلیت تولید توان در مقیاس مگا ولت آمپر نیز وجود دارند که از برخی از آنها در شبکه های قدرت کوچک استفاده می شود. دیزل ژنراتور ها از لحاظ قدرت و حجم موتور متفاوت میباشند و بسته به کاربرد و نیاز کارخانه تولید و ارایه میگردد.  دیزل ژنراتور ها از لحاظ مکانیکی و سوخت اولیه متفاوت و انواع مختلفی دارد کار اصلی دستگاه دیزل ژنراتور تبدیل انرژِی مکانیکی به انرژی میباشد. متخصصین در این حوزه آماده هستند بهترین راهکار جهت فروش و اجاره و خرید دیزل ژنراتور را بگویند. از برندهای معتبر جهت فروش و اجاره و خرید دیزل ژنراتور می توان کامینز، ولوو پنتا، پرکینز و … نام برد.

کاربرد  دیزل ژنراتور

در بسیاری از پروژهای پیمانکاری که خرید دیزل ژنراتور از لحاظ مهندسی به صرفه نمی باشد بهترین راه حل اجاره دیزل ژنراتور به مدت محدود میباشد. دیزل ژنراتور های مصرفی میتوانند بنا به نیاز و درخواست مشتری به عنوان دیزل ژنراتورهای  اضطراری و یا همراه کانوپی و گاری سیار  در اختیار مشتریان قرار گیرد . شرکت اسپادانا صنعت  آمادگی خود را جهت عقد قرارداد با تمام شرکت ها در زمینه های صنعت برق و سیستم های سیالات و دیزل ژنراتور اعلام می دارد. این مرکز قابلیت فروش و اجاره و خرید دیزل ژنراتور به همراه اپراتور و یا متخصص تعمیر و نگهداری در تمام نقاط کشور را دارد. 

همچنین این شرکت آمادگی فروش و اجاره و خرید دیزل ژنراتورهای سایلنت (بیصدا) در سایزهای مختلف به پیمانکاران و کارفرمایان را داراست.

عوامل موثر در قیمت فروش و خرید دیزل ژنراتور

با توجه به اینکه دیزل ژنراتور از قسمتهای اصلی و مشخص زیر تشکیل شده می توان قیمت فروش و خرید دیزل ژنراتور را به موارد زیر مرتبط دانست :

  • برند موتور دیزل (پرکینز، کامینز، ولوو، کاترپیلار و …)
  • مدل و اصلیت موتور دیزل (شامل توان خروجی بر حسب اسب بخار و تک سوز یا دوگانه سوز بودن موتور)
  • برند ژنراتور (استمفورد، مکالته، لوری سومر و…)
  • مدل و اصلیت ژنراتور (شامل توان خروجی بر حسب KW یا KVA)
  • تابلو کنترل و اصلیت قطعات استفاده شده در ساخت آن (رله، کلید های قدرت و برد کنترلر و …)
  • متعلقات جانبی، باتری، سایلنسر(خفه کن) اگزوز، شاسی دیزل ژنراتور، ظرفیت باک سوخت، لرزه گیر
  • کانوپی سایلنت و رعایت اصول مهم و استاندارد های لازم در ساخت آن
  • ضمانت کالا و خدمات پس از فروش شامل سرویس دوره ای
  • تأمین قطعات مورد نیاز (فیلتر، سوزن انژکتور و …)

جهت دریافت مشاوره و اطلاع از قیمت های اجاره بها می توانید با شماره تلفن های 09138101421-09136462993 تماس حاصل فرمایید.

خرید دیزل ژنراتور خرید دیزل ژنراتور خرید دیزل ژنراتور خرید دیزل ژنراتور خرید دیزل ژنراتور

اجاره دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور ولوو پنتا

خرید دیزل ژنراتور

خرید دیزل ژنراتور پرکینز

خرید دیزل ژنراتور کامینز

خرید دیزل ژنراتور کاترپیلار

برای نوشتن دیدگاه باید وارد بشوید.
فهرست
تماس سریع