دیزل ژنراتور لوول

دیزل ژنراتور 900 کاوا پرکینز PERKINS-4006-23TAG3A

4006-23TAG3A

PERKINS
900 kva
دیزل ژنراتور 1000 کاوا پرکینز PERKINS-4008TAG1A

4008TAG1A

PERKINS
1000 kva

دیزل ژنراتور لوول

شرکت فنی _ مهندسی اسپادانا صنعت  با داشتن  دو دهه تجربه کاری در زمینه واردات موتور های دیزلی ، انواع ژنراتور،  کوپله دیزل ژنراتور و  خدمات پس از فروش انواع دیزل ژنراتور و مولد گازی توانسته است گامی  موثردرصنعت کشورعزیزمان ایران داشته باشد. این شرکت با داشتن روابط و تعامل مناسب با شرکت لوول سازنده اصلی دیزل ژنراتور لوول (Lovol) و نیز  نمایندگان شرکت دیزل ژنراتور لوول (Lovol) توانسته است عملکرد موثری در زمینه ارائه دیزل ژنراتور لوول (Lovol)) داشته باشد .

کمپانی دیزل ژنراتور لوول

شرکت لوول (Lovol) ازجمله کمپانی های پرسابقه درزمینه تولید موتورهای دیزلی، موتورهای گازی، موتور های دو گانه سوز می باشد که توانسته دیزل ژنراتور لوول را با توان های مختلف تولید نماید.

شرکت فنی ومهندسی اسپادانا صنعت با استفاده از برد کنترلی دیپسی انگلستان ( DSE Made IN UK )  و برد کنترلی دیزل ژنراتور وودوارد آلمان ( WOODWARD Made IN GERMANY )  جهت مراکز حساس و پر اهمیت و برد کنترلی دیزل ژنراتور کامپ چک( COMAP Made IN CZECH )  جهت مراکز با اهمیت کمتر این تابلو دیزل ژنراتور را طراحی وتولید می نماید.

تابلو حفاظت و کنترل دستی (تابلو AMF)  ساخت اسپادانا صنعت با برد دیزل ژنراتور لوول ، DSE  انگلستان می باشد . وظیفه این تابلو روشن و خاموش کردن دیزل ژنراتور لوول تنها به صورت دستی است و همچنین نمایش کلیه کمیتهای های اساسی موتور برق لوول و نیز کنترل وحفاظت این پارامترها است .

تابلو ATS (تابلوی فول امرجنسی) این تابلو علاوه بر وظیفه تابلو حفاظت دستی AMF ، در صورت بروز هر گونه مشکل برای برق شهر ویا قطع آن ، ژنراتور لوول را  کاملا اتوماتیک روشن کرده و به مصرف کننده وصل می نماید و در صورت رفع عیب برق شهر به صورت اتومایتک موتور برق لوول را خاموش میکند .

تابلو سنکرون پارالل دیزل ژنراتور تابلویی است که علاوه بر کنترل و حفاظت ژنراتور لوول و چنج اتوماتیک ، محاسنی دیگری از قبیل تقسیم بار مصرفی ما بین ژنراتور لوول، کاهش زمان خاموشی در هنگام جابه جایی برق به یک عدد و حتی صفر، کاهش  چشمگیر هزینه خرید دیزل ژنراتور لوول در مقایسه با ژنراتور لوول بزرگتر و ایمنی و امنیت بیشتر را نیز شامل می شود.

برخی از دیزل ژنراتور های لوول دارای ECM هستند و به وسیله ECU حفاظت می شوند. 

کانوپی دیزل ژنراتور : (Super Silent Canopy) جهت کاهش سر و صدا و افزایش IP دیزل ژنراتور لوول

تریلر:  جهت حمل آسان دیزل ژنراتور و یدک کش کردن دستگاه (دو چرخ – چهارچرخ – هشت چرخ) می باشد.

دمپر هوای گرم و سرد دیزل ژنراتور : متناسب با ابعاد رادیاتور لوول

شاسی:  موتور دیزلی لوول و ژنراتور بر روی لاستیک ضربه گیر مناسب قرار گرفته و بعد روی شاسی باکدار با ظرفیت 8 ساعت کار نصب می شود.

گرمکن دیزل ژنراتور : جهت پیش گرم کردن دیزل ژنراتور لوول و سریع تر استارت شدن دستگاه در ایام سرد سال.

باتری:  باطری  ژنراتور لوول با ظرفیت مناسب و نیز کابل ارتباطی باطری

انباری اگزوز:  انباری اگزوز دیزل لوول مناسب با توان ژنراتور لوول

دیزل ژنراتور لوول دیزل ژنراتور لوول

لطفا جهت اطلاع از لیست قیمت کلیه محصولات و همچنین مشاوره فنی رایگان با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.
09138101421 -09136462993
فهرست
تماس سریع
error: دیزل ژنراتور اسپادانا صنعت