دیزل ژنراتور موتورسازان

3/152

Motorsazan
30 kva

4/236G

Motorsazan
40 kva

4/248

Motorsazan
50 kva

4/244TG1

Motorsazan
60 kva

6/60

Motorsazan
70 kva

4/40

Motorsazan
85 kva

6/60TGE

Motorsazan
110 kva

6/60TAGE

Motorsazan
140 kva

گازسوز 4/244

Motorsazan
40 kva

دیزل ژنراتور موتورسازان

شرکت فنی _ مهندسی اسپادانا صنعت  با داشتن  دو دهه تجربه کاری در زمینه واردات موتور های دیزلی ، انواع ژنراتور،  کوپله دیزل ژنراتور و  خدمات پس از فروش انواع دیزل ژنراتور و مولد گازی توانسته است گامی  موثردرصنعت کشور عزیزمان ایران داشته باشد. این شرکت با داشتن روابط و تعامل مناسب با شرکت موتورسازان تبریز سازنده اصلی دیزل ژنراتور موتورسازان (motorsazan) و نیز  نمایندگان شرکت دیزل ژنراتور موتورسازان (motorsazan)) توانسته است عملکرد موثری در زمینه ارائه دیزل ژنراتور موتورسازان (motorsazan) داشته باشد .

کمپانی دیزل ژنراتور موتورسازان

شرکت موتورسازان (motorsazan) ازجمله کمپانی های پرسابقه درزمینه تولید موتورهای دیزلی، موتورهای گازی، موتور های دو گانه سوز می باشد که توانسته دیزل ژنراتور موتورسازان را با توان های مختلف تولید نماید.

شرکت فنی ومهندسی اسپادانا صنعت با استفاده از برد کنترلی دیپسی انگلستان ( DSE Made IN UK )  و برد کنترلی دیزل ژنراتور وودوارد آلمان ( WOODWARD Made IN GERMANY )  جهت مراکز حساس و پر اهمیت و برد کنترلی دیزل ژنراتور کامپ چک( COMAP Made IN CZECH )  جهت مراکز با اهمیت کمتر این تابلو دیزل ژنراتور را طراحی وتولید می نماید.

 

تابلو حفاظت و کنترل دستی (تابلو AMF)  ساخت اسپادانا صنعت با برد دیزل ژنراتور، DSE  انگلستان می باشد . وظیفه این تابلو روشن و خاموش کردن دیزل ژنراتور موتورسازان  تنها به صورت دستی است و همچنین نمایش کلیه کمیتهای های اساسی موتور برق موتورسازان و نیز کنترل وحفاظت این پارامترها است .

تابلو ATS (تابلوی فول امرجنسی) این تابلو علاوه بر وظیفه تابلو حفاظت دستی AMF ، در صورت بروز هر گونه مشکل برای برق شهر ویا قطع آن ، ژنراتور موتورسازان را  کاملا اتوماتیک روشن کرده و به مصرف کننده وصل می نماید و در صورت رفع عیب برق شهر به صورت اتومایتک موتور برق موتورسازان را خاموش میکند .

تابلو سنکرون پارالل دیزل ژنراتور تابلویی است که علاوه بر کنترل و حفاظت ژنراتور موتورسازان و چنج اتوماتیک ، محاسنی دیگری از قبیل تقسیم بار مصرفی ما بین ژنراتور موتورسازان ، کاهش زمان خاموشی در هنگام جابه جایی برق به یک عدد و حتی صفر، کاهش  چشمگیر هزینه خرید دیزل ژنراتور موتورسازان در مقایسه با ژنراتور موتورسازان بزرگتر و ایمنی و امنیت بیشتر را نیز شامل می شود.

برخی از دیزل ژنراتور های موتورسازان دارای ECM هستند و به وسیله ECU حفاظت می شوند. 

کانوپی دیزل ژنراتور : (Super Silent Canopy) جهت کاهش سر و صدا و افزایش IP دیزل ژنراتور موتورسازان

تریلر:  جهت حمل آسان دیزل ژنراتور و یدک کش کردن دستگاه (دو چرخ – چهارچرخ – هشت چرخ) می باشد.

دمپر هوای گرم و سرد دیزل ژنراتور : متناسب با ابعاد رادیاتور موتورسازان

شاسی:  موتور دیزلی موتورسازان و ژنراتور بر روی لاستیک ضربه گیر مناسب قرار گرفته و بعد روی شاسی باکدار با ظرفیت 8 ساعت کار نصب می شود.

گرمکن دیزل ژنراتور : جهت پیش گرم کردن دیزل ژنراتور موتورسازان و سریع تر استارت شدن دستگاه در ایام سرد سال.

باتری:  باطری ژنراتور موتورسازان با ظرفیت مناسب و نیز کابل ارتباطی باطری

انباری اگزوز:  انباری اگزوز دیزل لوول مناسب با توان ژنراتور موتورسازان

دیزل ژنراتور موتورسازان دیزل ژنراتور موتورسازان دیزل ژنراتور موتورسازان دیزل ژنراتور موتورسازان 

لطفا جهت اطلاع از لیست قیمت کلیه محصولات و همچنین مشاوره فنی رایگان با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نمایید.
09138101421 -09136462993
فهرست
تماس سریع
error: دیزل ژنراتور اسپادانا صنعت