موتور برق چیست

موتور برق دستگاهی است که انرژی حاصل از سوخت بنزین، گازوئیل و یا گاز را به انرژی الکتریکی تبدیل می کند. در واقع موتور برق ها همان  ژنراتور ها در ابعاد کوچک و توان حداکثر تا حدود 20 کاوا هستند که می توان در هر مکانی که نیاز به برق می باشد و برق شهری در دسترس نیست از آنها استفاده کرد.

ژنراتور برق چیست
اصطلاح “ژنراتور برق” یک اصطلاح کلی است. ژنراتورهای الکتریسیته اغلب موتور برق نامیده می شوند. با این حال، به معنای وسیعتر، اصطلاح “ژنراتور برق” به دستگاههایی مانند سلولهای گالوانیک، ژنراتورهای الکتروشیمیایی، ژنراتورهای مغناطیسی هیدرویدیامیک، مبدل های حرارتی، مبدل های فتوولتائیک و باطری های خورشیدی نیز اعمال می شود.

می توان گفت این موتورها نوعی از دیزل ژنراتورها محسوب میشوند که با توجه به اندازه و قدرت بسیار بالای آنها، موتور برقها در سایزها و توان کمتر تولید میشوند تا پاسخگوی طیف گسترده تری از کاربران باشد.

موتور برق لانسین

شرکت موتور برق  لانسین در سال 1993 تاسیس شده است . از اصلی ترین فعالیت شرکت LONCIN تولید موتور برق بنزینی لانسین می باشد . موتور برق بنزینی لانسین در توان های گوناگون جهت استفاده در اداره ها ، کارگاهها ، سیستم های شبکه مورد استفاده قرار می گیرد.

موتور برق LONCIN ساخت کشور  چین با استاندارد CE ، EMC ، CARB ، USDA ، NOISE ، GS ارائه می گردد . این شرکت تولید کننده موتو برق لانسین، با تمرکز ویژه برای توسعه محصولات، در غالب یک گروه صنعتی محصولاتی مختلف شامل موتور، ژنراتور، موتورسیکلت و وسایل نقلیه جدید را تولید و به بازار عرضه میکند، بطوریکه لانسین در حوزه خود شهرت خوبی دارد و محصولات برتر را ارائه می دهد و خدمات با کیفیت بالا به بیش از 100 کشودنیا عرضه می نماید. لانسین همچنین روابط پایدار همکاری با چندین شرکت بین المللی معروف برقرار کرده است.

 “شرکت موتور برق لانسین همواره شعاری دارد تحت عنوان “ما به دنبال موفقیت برای همیشه هستیم و موفقیت به طور طبیعی حاصل نمیشود، مگر زمانی که شما تلاش های کافی انجام داده اید.” لانسین به اراده استراتژیک خود ادامه خواهد داد “هسته شرکت در حال توسعه است، افتخار این شرکت مشتریان آن هستند.

انواع موتور برق

موتوربرق ها بسته به نوع سوخت مصرفی در انواع موتور برق بنزینی، موتور برق گازوئیلی و موتور برق گازی تقسیم بندی می شوند.

موتور برق بنزینی: رایج ترین و مناسب ترین نوع موتور برق می باشد، چون سوخت این نوع موتور برق در هر مکانی یافت می شود و مناسب برای کارکرد در بازه زمانی طولانی می باشد. این ژنراتور بنزینی به سه دسته ی زیر تقسیم می شود:

  • موتور برق های اینورتور
  • موتور برق های DC
  • موتور برق استارت یا هندلی

موتور برق گازوئیلی (موتور برق دیزلی): عملکرد این نوع موتور برق ها مانند دیزل ژنراتور در ابعاد کوچک می باشد.

موتور برق گازسوز:  سوخت این نوع موتور برق ها همان طور که از نام آنها مشخص است گاز طبیعی می باشد و دارای تنوع مدل کمتری می باشند.

موتور برق ها از لحاظ سیستم روشن و خاموش شدن به موتور برق های هندلی و استارتی تقسیم می شوند.

قبل از خرید موتور برق برای اطلاع از توان موتور برق مورد نیاز خود  حتما مقاله راهنمای انتخاب موتور برق یا ژنراتور را مطالعه نمایید.

برای آگاهی از اجزای موتور برق ها روی آن کلیک کنید.

شرکت اسپادانا صنعت گلدشت با سابقه ای طولانی در زمینه واردات و عرضه انواع موتور برق های بنزینی، گازوئیلی و گازسوز با در نظر گرفتن نیاز مشتریان، اقدام به عرضه موتور برق های لانسین (Loncin) ,  موتور برق سنسی (Cenci) و … با گارانتی و قیمت رقابتی نموده است.

در زیر انواع موتور برق لانسین پر فروش در بازار قرار داده شده است. برای آگاهی از مشخصات فنی موتور برق ها روی آن کلیک کنید.

موتور برق لانسین LC2500

لانسین LC2500

2KW

LONCIN LC2500

موتور برق لانسین LC3000

لانسین LC3000

2.5KW

LONCIN LC3000

موتور برق لانسین LC3500

لانسین LC3500

3KW

LONCIN LC3500

موتور برق لانسین LC5000

لانسین LC5000

4.5KW

LONCIN LC5000

موتور برق لانسین LC6500

لانسین LC6500

5.5KW

LONCIN LC6500

موتور برق لانسین LC8000

لانسین LC8000

6.5KW

LONCIN LC8000

لطفا جهت اطلاع از قیمت تمامی موتور برق ها و مشاوره در مورد خرید موتور برق با واحد فروش شرکت اسپادانا صنعت و یا با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09138101421 – 03132355570 – 09136462993

فهرست
تماس سریع