خدمات دیزل ژنراتور  خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور  خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور  خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور    خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور  خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور   خدمات دیزل ژنراتور

شرکت اسپادانا صنعت به دلیل داشتن کادری مجرب و حرفه ای ، مفتخر است که همواره و در هر زمان خدمات دیزل ژنراتور خود را به شما مصرف کنندگان عزیز ارائه کرده است و از حیث ارائه خدمات دیزل ژنراتور و قطعات یدکی عملکرد مطلوبی از خود به جا گذاشته است. رضایت نامه های متعدد این شرکت خود معید این مسئله می باشد.

تماس با شرکت اسپادانا صنعت

مشاوره و کارشناسی خدمات دیزل ژنراتور

شما مشتریان عزیز  می توانید با واحد خدمات ما جهت اعزام کارشناس وهماهنگی های لازم تماس حاصل نمایید. کارشناسان شرکت به محل اعزام شده و نظریه فنی خود را مبنی بر ظرفیت مورد تأئید و محل مناسب نصب را کتباً به شما اعلام می نمایند وسپس.شما دوستان در صورت تمایل به خرید و استفاده از دستگاه , می تواند با یکی از نمایندگان فروش و یا واحد فروش شرکت تماس گرفته تا موجبات انتقال کالای مورد نظر فراهم گردد .

install_icon

سرویس و نگهداری دیزل ژنراتور

 واحد خدمات ما جهت افزایش بازدهی وکاهش اصطلاک دیزل ژنراتورها، آمادگی ارائه سرویس و نگهداری سالیانه براساس عقد قرارداد با

مجتمع های بزرگ
بیمارستانها
وزارتخانه ها
واحد های صنعتی
و… را دارد. درصورت تمایل وآگاهی از این نوع سرویس لطفاً با واحد خدمات پس از فروش تماس حاصل فرمایند.

configurable_icon

نصب و راه اندازی دیزل ژنراتور

پس ازطی مرحله فروش و ارسال دیزل ژنراتور  به محل مشتری , شما مشتری گرامی می توانید مستقیماً یا از طریق نماینده فروش، با واحد خدمات جهت اعزام کارشناسان  نصب و راه اندازی ارتباط برقرار نماییدتا تیم فنی در موعد مقرر ، در محل مورد نظر دستگاه را راه اندازی نموده و پس از نصب وراه اندازی دستگاه به آموزش نحوه بهربرداری ونگه داری از دیزل ژنراتور وتابلو حفاظت کنترل «A.M.F» اقدام نمایند.

repair_icon

عیب یابی و تعمیر دیزل ژنراتور

در طول مدت گارانتی وپس از طی آن شرکت اسپادانا صنعت خود را متعهد می داند در صورت بروز  هر نوع مشکل برای دیزل ژنراتور ویا مولد گازی نفرات فنی و خدماتی خود را پس از تماس شما کارفرمای محترم حداکثر 48 ساعت به محل اعزام کند. تا پس از تشخیص عیب در صورت امکان، در محل دستگاه اقدام به تعمیر نمایند ویا در صورت نیازبه امکانات ویژه دستگاه را به کار خانه این شرکت منتقل کنند. همچنین شرکت اسپادانا صنعت اورهال دیزل ژنراتور فرسوده ومستحلک وبهینه سازی این قبیل دیزل ژنراتورها را نیز در صورت در خواست مشتری انجام می دهد.

به منظور مشاوره فنی رایگان برای خرید و تعمیرات و نگهداری دیزل ژنراتور با کارشناسان این شرکت در ارتباط باشید.

09138101421 – 09136462993

فهرست
تماس سریع
error: دیزل ژنراتور اسپادانا صنعت